mgr inż. Katarzyna Kaczorowska

Jestem absolwentką studiów ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra inżyniera.

Posiadam uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nr 6889 wydane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Znajduję się też na liście rzeczoznawców majątkowych wskazanych przez Związek Banków Polskich do wykonywania wycen nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. W tym zakresie zdałam egzamin z wykorzystaniem zasad Standardów Kwalifikacji w Bankowości Polskiej.

Jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, które zrzeszone jest w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Ukończyłam też następujące studia podyplomowe oraz mam uprawnienia:

  • rzeczoznawca majątkowy – na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
  • pośrednik w handlu nieruchomościami – na wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego
  • administrowanie funduszami unijnymi – międzywydziałowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
  • agenta ubezpieczeniowego - Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń
  • osób uprawnionych do wykonywania świadectw charakterystyki energetycznej budynków

Wiedza, doświadczenie i odpowiednie narzędzia wraz z moim zaangażowaniem w każde realizowane zlecenie są gwarancją profesjonalnego wykonania operatów szacunkowych na najwyższym poziomie. Działam na terenie Warszawy oraz powiatów sąsiednich ze szczególnym uwzględnieniem powiatu warszawskiego-zachodniego. Swoje usługi kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. Specjalizuję się w wycenie mieszkań stanowiących własność jak i spółdzielczych własnościowych, domów jedno i wielorodzinnych, budynków w trakcie budowy lub remontu, działek zabudowanych i niezabudowanych, także działek rolnych i leśnych. Zapewniam w pełni profesjonalny kontakt i obsługę. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

img007 min

 Ukończone szkolenia i nabyte dodatkowe uprawnienia:

2018 01 31 wycena nieruchomości w podejściu porównawczym  2018 04 20 Związek Banków Polskich na potrzeby hipoteki  ZBP Egzamin  Agent Ubezpieczeniowy Św energ. 2023 07

podpis kasia

 

 

mgr inż. Katarzyna Kaczorowska
Uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nr 6889

Rzeczoznawca Majątkowy - Warszawa
Telefon: +48 602 281 281
RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY
mgr inż. Katarzyna Kaczorowska
nr uprawnień zawodowych: 6889

tel. 602 281 281
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DANE FIRMY
Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Kaczorowska
ul. Przemysława II nr 34
02-496 Warszawa
tel. 602 281 281
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 522 148 74 05
REGON: 526710384

© 2018 rzeczoznawca-majatkowy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie: Trzepizur.pl | Administracja: BlueCoyote