mgr inż. Katarzyna Kaczorowska

Jestem absolwentką studiów ekonomicznych w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie uzyskałam tytuł magistra inżyniera.

Posiadam uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nr 6889 wydane przez Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa. Znajduję się też na liście rzeczoznawców majątkowych wskazanych przez Związek Banków Polskich do wykonywania wycen nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności bankowych. W tym zakresie zdałam egzamin z wykorzystaniem zasad Standardów Kwalifikacji w Bankowości Polskiej.

Jestem członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych, które zrzeszone jest w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Ukończyłam też następujące studia podyplomowe oraz mam uprawnienia:

  • rzeczoznawca majątkowy – na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
  • pośrednik w handlu nieruchomościami – na wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego
  • administrowanie funduszami unijnymi – międzywydziałowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
  • agenta ubezpieczeniowego - Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń

Wiedza, doświadczenie i odpowiednie narzędzia wraz z moim zaangażowaniem w każde realizowane zlecenie są gwarancją profesjonalnego wykonania operatów szacunkowych na najwyższym poziomie. Działam na terenie Warszawy oraz powiatów sąsiednich ze szczególnym uwzględnieniem powiatu warszawskiego-zachodniego. Swoje usługi kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych. Specjalizuję się w wycenie mieszkań stanowiących własność jak i spółdzielczych własnościowych, domów jedno i wielorodzinnych, budynków w trakcie budowy lub remontu, działek zabudowanych i niezabudowanych, także działek rolnych i leśnych. Zapewniam w pełni profesjonalny kontakt i obsługę. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

img007 min

 Ukończone szkolenia i nabyte dodatkowe uprawnienia:

2018 01 31 wycena nieruchomości w podejściu porównawczym  2018 04 20 Związek Banków Polskich na potrzeby hipoteki  ZBP Egzamin  Agent Ubezpieczeniowy

podpis kasia

 

 

mgr inż. Katarzyna Kaczorowska
Uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego nr 6889

Rzeczoznawca Majątkowy - Warszawa
Telefon: +48 602 281 281
RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY
nr uprawnień: 6889
mgr inż. Katarzyna Kaczorowska
ul. Przemysława II nr 34
02-496 Warszawa
tel. 602 281 281
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
DANE FIRMY
ALTER Paweł Wójcik
ul. Przemysława II nr 34
02-496 Warszawa
tel. 602 271 271
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 522 102 33 21

© 2018 rzeczoznawca-majatkowy.com. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wdrożenie: Trzepizur.pl | Administracja: BlueCoyote